2 kapaklı gardırop koçtaş

★★★★☆

Aradığınız 2 Kapaklı Gardırop Koçtaş seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 kapaklı gardırop koçtaş?

Sonunda nozulların yerleştirildiği büyük emme borusu, çubuk elektrikli süpürge olarak kullanılmak üzere kullanılır. Bazı nozulların da takılabileceği kısa emme borusu 2 kapaklı gardırop koçtaş olarak kullanılmak üzere kullanılabilir. Set ayrıca vidalar, pil ve şarj cihazı içeren bir duvar braketi içerir.

Tek tek bileşenleri ne kadar süre kullanabileceğiniz değişir. İyi emme robotları ile, uygulamada kalan servis ömrü görüntülenir ve yeni aksesuarlar satın almak için zamanında hatırlatılacaktır.

HEPA filtreleri: Emme robotları kullanıcıların kendi emme geçişlerini alır ve rahatlık sunar. Alerji hastaları için emme robotunun daireden zaman bulabileceklerinden daha sık geçmesine izin vermeleri de önemlidir. Bu nedenle toz miktarı büyük ölçüde azalır. Bununla birlikte, alerji hastaları emme robotunun, emilen kirleticilerin egzoz havası ile çevreye geri salınmasını önleyen bir HEPA filtresi ile donatıldığından emin olmalıdır. Tüm önerilerimizde bir HEPA filtresi vardır. Filtreler emme istasyonu için de önemlidir. Buna ek olarak, Roidmi Eve Plus üreticisi emme istasyonundaki toz torbasının kendi kendini sterilize ettiğini ve dezenfekte ettiğini ve böylece akarların toz torbasında çoğalmasını önlediğini bildirir. Toplanan toz alerji hastaları için bir sorun haline gelmediğinden, bunu bir avantaj olarak değerlendiriyoruz.

Premium sert zemin 2 kapaklı gardırop koçtaş, parke, laminat veya fayans gibi tüm sert zeminler için uygundur. Dahili saçlar ve sert kauçuk tekerlekler sayesinde, özellikle zeminlerde yumuşaktır. Entegre döner bağlantı sayesinde tüm köşelere kolayca erişilebilir.

Ancak dikkatli olun: Aqua filtre kutusu, özellikle küçük çocuklar söz konusu olduğunda, kullanımdan hemen sonra boşaltır ve temizler. Aksi takdirde içerik hızla halının üzerine gelir. Aynı şey elbette siklon kutusu için de geçerlidir, ancak en azından su içermez.

PREMIUM FONKSİYONLARI: Sert camdan yapılmış çizilmez yüzey, etkili engel tespiti için bir kızılötesi sensör ve düşmeleri önlemek için son teknoloji yükseklik değerlendirmesi içerir. Şarj otomatik olarak gerçekleştirilir. RoboVac bu nedenle her zaman kullanıma hazırdır!

Oldukça lüks, ancak her zaman ve sonra kablosuz el elektrikli süpürgesinin ıslak / kuru bir işlevi olduğunda oldukça pratiktir. Daha sonra 2 kapaklı gardırop koçtaş ile sızan sıvıları bile emebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku