4 kapaklı mutfak dolabı a101

★★★★☆

Aradığınız 4 Kapaklı Mutfak Dolabı A101 seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 4 kapaklı mutfak dolabı a101?

Ancak parke bir 4 kapaklı mutfak dolabı a101 ile temizlemek istiyorsanız, yine de birkaç ekstra dikkat etmelisiniz. Parke için özel olanlar olmamasına rağmen, burada güçlü bir emme gücünden başka faktörler de önemlidir. Çünkü parke hassastır ve çizikler ve hasarlar hızla ortaya çıkar. Yanlış veya ek kullanırsanız, ahşap zemine hızlı bir şekilde zarar verebilirsiniz.

ZACO Aşağıdaki genel bakış, Stiftung Warentest veya ticaret basını tarafından yapılan pratik testlerin bir parçası olarak son yıllarda belirlenen bir test kazanan model yelpazesi içermektedir:

Samsung'un cihazın kilidini gereksiz yere rahatsız etmesini üzücü. Güç düğmesine yerleştirilen parmak izi sensörü iyi çalışıyor, ancak maalesef katlama cihazının üst yarısına yerleştiriliyor. Basit bir dilde, bu şu anlama gelir: Kullanabilmek için önce cihazı tamamen açmam gerekiyor. Açmak ve hemen kullanabilmek yerine, başka bir adım daha var. Bu nedenle test için parmak izi yerine yüz tanımaya güvendim.

Kablosuz 4 kapaklı mutfak dolabı a101: Kablolar olmadan ve çok daha düşük bir ağırlığa sahip olarak, ev işlerini çok daha kolay hale getirir ve hızlı bir şekilde elinizin altındadır. Haftada bir kez bir temizlik günü eklemek yerine, bir karışıklık yaratıldığında kir hızlı ve esnek bir şekilde emilir. Bu daireyi temiz tutar ve haftalık temizlik çalışma saatlerini kaydeder. Bu kablosuz aletler uzun zamandan beri kablo kızağına açıldı. Pil ömrü bugün de görülebilir, bunlar artık pratik. Kablosuz vantuzlar, mümkün olduğunca verimli ve zahmetsizce vakumlamak isteyen herkes için idealdir.

Testimiz sırasında, model doğrudan kenarlarda bulunan parçacıklar da üretebildi (ör. Ayaklıklar) kolayca geri çekilecek şekilde tasarlanmıştır. Çoğu ince parçacık (ör. Toprak, kum ve şeker) ilk vuruşla kayboldu; Kaba parçacıklar (ör. Ancak Tahıl) bir veya diğer stroku önüne itti.

Ayrıca her gün zemini temizlemelisiniz çünkü cihaz çok fazla sıkışabilir. Kolayca düşebilecek nesneler de güvenliğe getirilmek ister, çünkü robot zaten bir nesneyi yuvarlayabilir.

Robotun yüksekliği de önemlidir. Örneğin, düşük bir kanepeniz veya alçak bir yatağınız varsa, emerken ve silerken robot için bir sorun olmamalıdır. Özellikle toz ve kırıntıların çoğu bu mobilyaların altında olduğu için! Çok düz 4 kapaklı mutfak dolabı a101, ulaşılması zor yerlere sahip yaygın olarak kullanılan odalarda çok yardımcı olan mutfak dolapları ve diğer mobilyaların altına bile gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku