4 katlı metal sebzelik a101

★★★★☆

Aradığınız 4 Katlı Metal Sebzelik A101 seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 4 katlı metal sebzelik a101?

Basit bir 4 katlı metal sebzelik a101 ile kirli hava özel bir kaba üflenir. Bu konik bir şekle sahiptir ve ucu olmayan bir huniye benziyor. Üretilen merkezkaç kuvveti nedeniyle, tüm toz parçacıkları dışarıya bastırılır ve daha sonra tüm kir bir kapta toplanana kadar koni boyunca göç eder. Bazı modellerde özel toplama kabında biraz su vardır ve bu boşaltırken toz oluşmamasını sağlar.

Üreticilerin pazarlama videoları, bir emme robotunun ambalajından çıkarılabilen ve kaygısız çalıştırılabilen bir ürün olduğu izlenimini veriyor. Burada bazı şüphecilik öneriyoruz - ve ilk önce ilk temizlik döngülerinde yeni satın alınan vakum robotunu izleyin. Sandalye ayakları veya kapı eşikleri gibi engellerle ne kadar iyi başa çıkıyor? Hangi yerler yeterince temiz değil?? Baz istasyonuna geri döner?

Çeşitli güç seviyelerini kullanarak cihazın yoğunluğunu ayarlarsınız. Hava temizleyicinizde entegre bir zamanlayıcı varsa, çalışma zamanı önceden ayarlanabilir. Bu süre dolduktan sonra hava temizleyiciniz otomatik olarak kapanır.

Şimdi silme fonksiyonlu bir 4 katlı metal sebzelik a101 robotunun avantajları ve dezavantajları hakkında konuşalım. Prensip olarak, robotu satın alabilirsiniz, böylece evde gerçek yardım elde edersiniz. Anlaşma aslında çok basit:

Cihaz emme istasyonu için başka bir artı nokta alır. Hangi ECOVAS Deebot modelini satın almanız gerektiğinden emin değilseniz, her iki cihazın da kesinlikle tavsiye edildiğinden emin olabiliriz.

Birçok emme robotu uygulama veya zamanlayıcı kullanılarak çalıştırılabilir. Elektrikli süpürge kullanılacaksa, işteyseniz kesinlikle bu işlevlere ihtiyacınız vardır. Bu durumda, cihazın engelleri iyi tanıması ve üstesinden gelmesi de özellikle önemlidir. Çünkü eve gelip dairenin emilmediğini görmek sinir bozucu olmaktan daha fazlasıdır çünkü robot bir yere yapışmıştır. Bu nedenle, emme robotunun mümkün olan en boş alanı bulduğundan emin olun ve güvenlik uğruna sandalyeler gibi hafif hareketli mobilyalar koyun. Emme robotu çalışmalarında serbest dizginlere sahiptir.

Emme gücüne ek olarak, bu üç kriter bir 4 katlı metal sebzelik a101 için en önemlisidir. Aşağıda, bu özellikleri dikkate alarak birkaç çubuk emme modelini karşılaştırıyoruz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku