A101 10 tl lik alışverişe

★★★★☆

Aradığınız A101 10 Tl Lik Alışverişe seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 10 tl lik alışverişe?

Miele Sucker'ın fiyatı emme gücü, hareket yarıçapı ve ekipman açısından isteklerinize bağlıdır. Daha fazla para yatırırsanız, Miele a101 10 tl lik alışverişe testinin gösterdiği gibi bu fonksiyonel özellikleri etkiler. Ancak Miele'nin basit cihazları da iyi performanslarıyla etkileyicidir.

Dairen daha büyük mü?? Her şeyi tek geçişte temizlemek istiyorsanız kabloyu kullanmalısınız. Piller bugün zaten oldukça güçlü, ancak satın almadan önce dikkatlice düşünün.

Yararlı bilgiler Üretici, bu cihazı sert zeminleri (laminat, parke veya fayans) temizlemek için açıkça tavsiye eder. Ayrıca paspas fonksiyonunun halılar için uygun olmadığı da not edilmelidir.

Ayrıca kullanmadan önce a101 10 tl lik alışverişe laminat ve parke açısından inceleyin. Özellikle rulolar yumuşak bir malzemeden yapılmışsa, ahşap zeminin üzerine sürüklenmeden önce içindeki taşları ve parçacıkları çıkarmanız gerekebilir. Ayrıca, silindirlerin direksiyonunu ve işlevselliğini kontrol etmelisiniz, böylece kullanım sırasında aniden engellenmezler ve böylece eşit derecede çirkin şeritler bırakırlar. Hayvan kılı bir tutam ile yakalandı? Kullanmadan önce çıkarın.

Küçük bir dezavantaj, pil ile iki kilogram ağırlığında olan el parçasının ağırlığıdır. Başın üzerine veya özellikle daha yüksek yüzeylere emmek kısa bir süre sonra yorucu hale gelebilir.

X-Plorer, lazer mesafesi ölçümü yardımıyla hareket eder. Yerde halıları tanıyan sensörler de var. Halı takviyesi burada devreye girer, böylece emme robotu tüm gücüyle emilir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda tam olarak hoş olmayan bir karakteristik değil, vızıldayan yüksek bir hacim anlamına gelir. Gürültü seviyesi sadece sessiz modda orta derecede katlanılabilir. Hacim dört aşamada değiştirilebilir.

Miele genellikle a101 10 tl lik alışverişe dahil tüm ev aletleri için iki yıl ücretsiz garanti vermektedir. Bu süre zarfında, tüm üretici ve malzeme hataları ücretsiz olarak düzeltilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku