A101 3lü erzak kabı

★★★★☆

Aradığınız A101 3lü Erzak Kabı seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 3lü erzak kabı?

Torbasız a101 3lü erzak kabı arasında, PowerPro adlı modeller, Performer serisinin yüksek performanslı cihazlarının torbalarla karşılığını oluşturur. Tozu ve kiri özellikle iyi emmesi gereken özel bir nozul ile donatılmış cihazlar, tüm zeminler / yüzeyler için de tasarlanmıştır. Filtrelerinin kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahiptirler (AutoClean) ve bu nedenle çok az bakım gerektirirler. Bu alanda özellikle parke zeminler için uygun olan veya hayvan kılı ile özellikle iyi başa çıkan modeller de vardır. Philips ise sadece sert / pürüzsüz zeminleri düşünüyor. Aquatrio sadece berbat olmakla kalmaz, aynı zamanda gerekirse toprağı siler ve kurutur.

Her iki durumda da, mümkünse çıkarılabilir fırçalı bir cihaz seçmelisiniz. Çünkü: hayvan kılı emme robot fırçasının kıllarına ve silindirine yakalanabilir. Bu cihazdan çıkarılabilirse, bu temizliği büyük ölçüde kolaylaştırır.

Biraz ekstra: Benzersiz kir algılama sensörleri, robotu evinizdeki özellikle kirli alanlara yönlendirir, böylece daha iyice temizlenir ve tüm yaşam alanı eşit olarak temiz kalır.

Hayvan kılı için özel bir a101 3lü erzak kabı ile güvenli taraftasınız. Üreticiler zaten güçlü cihazların geliştirilmesi hakkında çok şey düşündüler ve hayvan saçlarına uyguladılar.

X-Plorer, lazer mesafesi ölçümü yardımıyla hareket eder. Yerde halıları tanıyan sensörler de var. Halı takviyesi burada devreye girer, böylece emme robotu tüm gücüyle emilir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda tam olarak hoş olmayan bir karakteristik değil, vızıldayan yüksek bir hacim anlamına gelir. Gürültü seviyesi sadece sessiz modda orta derecede katlanılabilir. Hacim dört aşamada değiştirilebilir.

Emme robotlarının alerji hastaları için avantajları düzenli ve kapsamlı temizliktir. Sonuçta, özellikle hassas insanlar tüm zemini günde en az bir kez, yani kanepenin, büfenin ve dolabın altında temizlemelidir. Bu, uzun vadede uygun bir temel temizlik sağlar. Ayrıca çok zaman kazanırsınız çünkü artık kendi alerjilerinizi sormakla meşgul değilsiniz.

Kablo dağınıklığı ve dönüştürme fonksiyonu olmadan Dyson a101 3lü erzak kabı kolayca bir taneye dönüştürülebilir. Uygun fırça ile, kiri sadece halıdan çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda araba koltuklarını ve döşemeli mobilyaları da temizlersiniz. Dyson pilinin modern sisteminin depolanması kolaydır ve fazla yer kaplamaz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku