A101 ağda bandı lure

★★★★☆

Aradığınız A101 Ağda Bandı Lure seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 ağda bandı lure?

Islak ve kuru elektrikli süpürge ile veya. bir robot olarak karşılık gelen bir a101 ağda bandı lure, sadece kuru toz ve kiri değil, aynı zamanda nemi de emebilirsiniz. Cihaz ıslak elektrikli süpürgelerin özelliklerini birleştirir.

Prosenic üreticisinin bu emme robotu son derece güçlüdür ve performansı nedeniyle çok popüler değildir. Bu emme robotu birçok harika müşteri referansına sahiptir.

Yararlı bilgiler Üretici, bu cihazı sert zeminleri (laminat, parke veya fayans) temizlemek için açıkça tavsiye eder. Ayrıca paspas fonksiyonunun halılar için uygun olmadığı da not edilmelidir.

a101 ağda bandı lure ağırlığı genellikle emme gücünde önemli değildir. Ancak model ne kadar ağır olursa, ahşap zemindeki tekerleklerin temas basıncı o kadar yüksek olur. Bu nedenle, model çok ağır olmamalıdır. Bununla birlikte, düşük bir ağırlığın da dezavantajları olabilir - stabilite genellikle acı çeker. Ancak, evin her yerine parke zeminler koyduysanız ve bunları birkaç kata getirmeniz gerekiyorsa, daha yönetilebilir bir model bulacaksınız.

Toz kabını boşaltma kolu üzerimde istikrarlı bir izlenim bırakmıyor. Yüksek sesle çarpışma ile bağlantılı olarak, ilk kez bastığımda, bir şey kırdığımı varsaydım. Durum böyle değildi, ama daha önce güven verici çözümler gördüm.

Kablolu akar valizlerine kıyasla satın alma fiyatı biraz daha yüksektir. Bu sadece büyük ölçüde yenilikçi iyon pillerle donatılmış pillerin üretiminden kaynaklanmaktadır.

Yeni nesil a101 ağda bandı lure üzerinde bir şey var: Modern modeller akıllı teknoloji ile ağzına kadar sıkışmış. Düzgün vakumlamadan önce, odayı bir kamera veya lazerle tarayın, tüm engelleri içeren bir harita oluşturun ve ardından odayı sistematik olarak hareket ettirin. Ön taraftaki bir ultrason cihazı mobilyalarla çarpışmaları en aza indirir. Alt taraftaki sensörler özellikle kirli alanları tanır ve merdivenin kenarına düşmeyi önler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku