A101 akıllı

★★★★☆

Aradığınız A101 Akıllı seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 akıllı?

Torbasız a101 akıllı en önemli avantajlarından biri emme gücüdür. Çünkü torbalı cihazlar, torbanın içeriğini artırarak emme gücünü sürekli kaybeder. Bunun nedeni, çekilen havanın torbadan akması gerektiğidir. Bununla birlikte, artan kirlilikle birlikte, bu gittikçe zorlaşmaktadır, çünkü direnç artar ve torbanın duvarları gittikçe daha geçirimsiz hale gelir. Torba ne kadar fazla dolarsa, cihaz o kadar az emme gücü kaybeder. Cihazlar siklon prensibine göre çalıştığı ve emme gücü sürekli olarak korunduğu için torbasız bir durum böyle değildir.

Aşağıda emisyon sınıflarına daha ayrıntılı olarak giriyoruz. B'den G'ye altı sınıf daha vardır. A filtresi verilen cihazlar, havadan en fazla miktarda ince toz alır ve odaya çok küçük bir oran verir. Farklı emisyon sınıfları hakkında daha iyi bir genel bakış sağlamak için, bir zamanlar egzoz havasındaki toz içeriğinin çok çeşitli sınıflarda nasıl davrandığını gösterdik:

Emme silme robotu satın alırken pil ömrü, temizleme performansı, zemin özellikleri (örn. Sert zemin veya halı), alan boyutu, sensör ekipmanı ve programlama seçenekleri dikkate alınır.

Bosch el aleti ayrıca arabada iyi emme performansı elde edebildi ve tekrarlanan emişten sonra, tekstilden daha derin kir parçacıklarını da çıkardı. Genel olarak, a101 akıllı elde edilen emme sonucunun emme gücüne kolayca ayak uydurabilir.

Bu nedenle, satın alırken db cinsinden hacme dikkat edin, ancak bazen zemin türünün de bir rol oynadığını unutmayın. Tabii ki, sert bir zemindeki ses halıdan daha yüksek görünebilir.

Yeni Ecovacs Robotics amiral gemisi özellikle fonksiyonlar, halı temizleme ve silme performansı açısından kazanıyor. Silme fonksiyonuna sahip başka hiçbir emme robotu suyu tutamaz.

Gerçekten iyi iki a101 akıllı seçtik. Hayvan kılı için özellikle uygun, çok popüler olan ve hayvanlı birçok evde bulunabilen birçok özelliğe sahiptirler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku