A101 akıllı kumbara

★★★★☆

Aradığınız A101 Akıllı Kumbara seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 akıllı kumbara?

Hemen hemen tüm a101 akıllı kumbara döşeme ve derzler için ek ataşmanlar bulunur. Tabii ki, bu avantajlar olmadan yapmak zorunda değilsiniz. El tipi elektrikli süpürgelerin çoğunda döşeme fırçaları ve derz nozulları bulunur. Bu aksesuar sayesinde elektrikli süpürge, ulaşılması zor yerlere ve özel yüzeylere kolayca ulaşmak için kullanılabilir. Entegre duvar braketine sahip kablosuz el tipi elektrikli süpürgeler durumunda, yerden tasarruf etmek için aksesuarlar duvar braketine (şarj istasyonu ile aynı anda katılar) takılabilir. Aksesuarlar genellikle doğrudan cihazlarda bulunur ve ayrı olarak saklanmalıdır.

İspanyol üreticiye göre, teslimat süresi motora ve şanzıman varyantına bağlıdır. Esnekseniz, daha hızlı yeni bir araba alabilirsiniz. Koltuk, tüm modeller için üç ila dokuz aylık teslimat süreleri bekler. Varyanta bağlı olarak, Cupra Formentor üç ila altı ay sürebilir. Koltuk şu anda tüm modeller için üç ila dokuz aylık teslimat süreleri bekliyor.

PreviousNext Bugünün robotlarında, sensörler sofistike, ucuz modeller bile sadece dolaşmıyor ve duvara çarpmıyor: engeller tanınıyor, cihazlar odaları hatırlıyor, bazı temizlik desenleri sürüyor ve bazen kiri de tanıyabilir ve daha sonra bu alanları çalıştırabilirler daha dikkatli.

Bir a101 akıllı kumbara ne kadar iyi veya iyice çalışır? Bu, müşteriler ve mal test cihazları için her zaman en önemli sorudur. Hanelerdeki emme gücü öznel olarak değerlendirilirken, yazarkasa düşüşü daha yakından incelenir. Son testte, kablosuz temizleme cihazları çeşitli kir türleri ve daha büyük kir birikimleri ile zorlu bir görevle karşı karşıya kaldı.

Tuvaleti temizlemek tam olarak popüler bir ev işi değil, tuvaleti düzenli olarak bakteri ve mikroplardan kurtarmak için önemli bir ev işi. Bu nedenle, seramiklerde zaman zaman güçlü kimyasallarla çalışmak yerine, her gün veya diğer her şeyi nazik ajanlarla temizlemelisiniz.

Hava temizleyicinizin farklı güç seviyeleri varsa, bu tesislerinizdeki toz, kir veya koku kirliliğine uyarlanabilir. Daha az hava sirkülasyonuna ihtiyacınız varsa, çoğu durumda düşük bir güç seviyesi yeterlidir.

Fakir, Stuttgart yakınlarındaki Vaihingen merkezli a101 akıllı kumbara üreticisidir ve zemin bakım cihazları esas olarak zemin ve ev sıvalarını kapsamaktadır. Alman üreticinin adı müşteriler arasında özellikle unutulmazdı, çünkü birkaç istisna dışında modeller uygun fiyatlarla işlem görüyor. Aynı zamanda, emerken sağlam değerlerle puan alırlar, yani birçokları için çok önemli olan fiyat ve performans oranı genellikle bir fakir için doğrudur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku