A101 akıllı tv

★★★★☆

Aradığınız A101 Akıllı Tv seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 akıllı tv?

Sonuçlar, büyük ölçüde azaltılmış watt çıkışına rağmen, a101 akıllı tv önceki modellerden daha kötü bir şekilde temizlemediğini gösteriyor. AB baskısı işe yaradı. «Testteki tüm cihazlar nispeten iyi sonuç verdi. Seri büyük değil, »diyor test yöneticisi Albrecht Liskowsky.

Birçok robotun alanı sınırlama seçeneği vardır. Bu, elektrikli süpürgenin başka bir odaya veya gitmemesi gereken diğer alanlara gitmesini önler. Sınır korumaları veya uygulama yoluyla bir sınırlama vardır. Sınır çektirmeleri, örneğin manyetik bantlar veya pille çalışan plastik kulelerdir. Manyetik bantlar elektrikli süpürgenin üzerlerinde sürmesini otomatik olarak önler. Plastik kuleler kızılötesi ışıkla çalışır ve böylece bir düğmeye basarak elektrikli süpürge tarafından sürülemeyen bir bariyer oluşturur. Bu tür sınırlamalar düz ve geniş alanlar için çok uygundur.

Web sitemize her eriştiğinizde, bilgisayarınız hakkında aşağıdaki bilgileri toplarız (günlük verileri): bilgisayarınızın IP adresi, tarayıcınızın isteği ve bu isteğin zamanı. Ayrıca, aktarılan verilerin durumu ve miktarı bu isteğin bir parçası olarak kaydedilir. Ayrıca bilgisayarınızın tarayıcısı ve işletim sistemi hakkında ürün ve sürüm bilgileri toplarız. Web sitemize hangi web sitesinden erişildiğini daha da kaydediyoruz. Kural olarak, bu veriler belirli kişilere atanamaz. Kişisel kullanıcı profilleri de genellikle oluşturulmaz (ancak, çerezler ve izleme hakkında aşağıdaki açıklamalara dikkat edin).

Dikkat alerjisi olanlar: Lütfen sadece alerji filtresi ile donatılmış a101 akıllı tv kullanın! Bununla ilgili ayrıntıları ilgili ürün açıklamalarında bulabilirsiniz: mümkün olduğunca kapsamlı okuyun.

Bir cihazda emme / silme gibi iki fonksiyonun bu kombinasyonuna ek olarak, daha sonra bir emme robotuna ek olarak kullanılabilen saf silme robotları da vardır - iRobot şirketi burada bazı cihazlar sunmaktadır.

Testimizin bu noktasında, rekabete kıyasla hem fiyat hem de takip maliyetlerini değerlendiriyoruz. Fiyat-performans oranı özellikle iyi ve takip maliyetleri karşılaştırıldığında çok düşükse, tam puan verilir.

Daha fazla bilgi Kablolu bir a101 akıllı tv veya torbalı klasik bir a101 akıllı tv bulundurun - modele bağlı olarak, cihazların özel bakım ve temizliğe ihtiyacı vardır. Örneğin, bir elektrikli süpürge kullanıyorsanız, düzenli olarak boşaltmalısınız. Bunun için belirlenmiş bir zaman yok. Torba tamamen toz ve kirle doldurulur doldurulmaz değiştirmelisiniz. Bu arada, emme gücünü düşürerek tam olanı fark edersiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku