A101 aktüel çatal kaşık

★★★★☆

Aradığınız A101 Aktüel çatal Kaşık seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 aktüel çatal kaşık?

Sonunda hangi a101 aktüel çatal kaşık seçerseniz seçin, başka bir karar daha verilecek: Makita pilini çantalı veya çantasız kullanmak ister misiniz?? Aşağıdaki tabloda aşağıdakilerle ilgili temel hususları bir araya getirdik: çanta? Avantajları ve dezavantajları Evet, torbalarla kullanımda özellikle pratiktir, toz ve kir torbada temiz bir şekilde toplanır ve bu kolayca atılabilir. Bununla birlikte, bu torbaların düzenli olarak satın alınması sorunludur ve bu nedenle kullanım daha pahalı ve daha kirleticidir. Hayır Bu varyant daha çevre dostu bir varyanttır çünkü hiçbir torba atılmaz. Ayrıca daha ucuzdur çünkü satın alınmaları gerekmez. Bununla birlikte, bir dezavantaj, kabı veya yeniden kullanılabilir torbayı düzenli olarak temizlemeniz gerektiğidir. Makita pil pil pil ne kadar sürer?

Evet, bu cihazın etrafındaki lastik çubuk. Bununla birlikte, robot yolundaki nesnelerin çoğunu önceden tanır ve daha sonra hızını azaltarak daha şiddetli bir çarpışmayı önleyebilir.

Birçok pil aşırı sıcak veya soğuk sıcaklıklara tahammül edemez. Güneşe maruz kalma veya buzlu kış ayları ev yardımcınızın ömrünü azaltabilir. Gölgeli ve sürekli sıcak bir yere dikkat edin.

Öte yandan, özellikle paspasların tam olarak temizlenmesini istiyorsanız, güçlü bir model kullanmalısınız. a101 aktüel çatal kaşık, evde normal olarak kullanabileceğiniz Philips Speed Pro Max gibi önerilir. Dar derz memesi gibi ek ataşmanlar bu modele dahildir.

Üreticilerin pazarlama videoları, bir emme robotunun ambalajından çıkarılabilen ve kaygısız çalıştırılabilen bir ürün olduğu izlenimini veriyor. Burada bazı şüphecilik öneriyoruz - ve ilk önce ilk temizlik döngülerinde yeni satın alınan vakum robotunu izleyin. Sandalye ayakları veya kapı eşikleri gibi engellerle ne kadar iyi başa çıkıyor? Hangi yerler yeterince temiz değil?? Baz istasyonuna geri döner?

Robotun seçtiği hareket stratejisi büyük ölçüde ilgili ortama bağlıdır. Cihazın kendisinin ilgili durumda nasıl hareket edeceğine karar verdiği otomatik mod vardır, kenar modu duvarları ve kenarları temizlemek için idealdir ve leke temizleme modunda robot nihayet ilgili alanı yoğun bir şekilde temizlemek için spiral desenleri tanımlar .

Islak kuru elektrikli süpürge genellikle torbasız a101 aktüel çatal kaşık gibi çalışır. Bu nedenle, zeminin gerçek temizleme işleminde dikkate alınması gereken çok şey yoktur. Zeminin üzerinde kayar ve kiri toplama kabına emer.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku