A101 aktuel mutfak robotu

★★★★☆

Aradığınız A101 Aktuel Mutfak Robotu seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 aktuel mutfak robotu?

Satrap (kendi markası Coop): «a101 aktuel mutfak robotu, serideki en eski ürünlerden biridir ve yerini en geç bir yıl içinde daha yüksek emme gücüne sahip yeni, daha enerji tasarruflu bir model alacaktır. Yeni ürün zaten değerlendiriliyor.

İsterseniz, kullanıcı dostu. Şarj istasyonu ne izlenim bırakıyor? Genel pakete dahil bir uygulamadır? Teslimat kapsamına dahil yedek parçalar var mı veya kolayca temin edilebilir mi?? Bir emme robotu satın almadan önce kendinize bu soruları kesinlikle sormalısınız. Bununla birlikte, kullanıcı dostu olması açısından en önemlisi: bir temizlik programı başlatmak ve hareket halindeyken başlatmak ne kadar kolaydır?

Bazı cihazlarda, bir düğmeye basarak bir ECO modunu da açabilirsiniz ve son olarak böyle bir tuş takımında bir anahtar temizliği eksik olmamalıdır.

Bir iRobot a101 aktuel mutfak robotu, genel olarak otomatik bir tane gibi, boş zamanlarınızdan biraz daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız pratikten daha fazlasıdır. Emme alanını ayarlayın ve bu süre zarfında kendiniz için biraz rahatlama planlayın. İRobot modeli emiş ile tamamen bağımsız olarak ilgilenir ve iRobot uygulaması aracılığıyla her zaman mevcut temizlik performansından haberdar olursunuz.

Samsung'dan test kazanan POWERbot gibi düz bir cephe, köşeleri ve kenarları temizlerken bir avantaj olduğunu kanıtladı: köşeleri ve kenarları birkaç kez ve her taraftan sürdü.

Yeni bir yatak veya henüz akar bulunmayan yeni bir kanepe satın aldıysanız, ayda bir kez temizlemek yeterlidir. Alerji hastasıysanız, daha kısa aralıklarla da temizleyebilirsiniz. Semptomlarınızın azalması veya hatta kaybolması için yüzeyleri ne sıklıkta emmeniz gerektiğini deneyin.

a101 aktuel mutfak robotu prensibi hızla açıklanmaktadır. Toz kabının içine üflenen hava bir toz girdabı oluşturur. Bu toz girdabı santrifüj kuvveti oluşturur. Bu da, orada bir toplama kabına düşmek için hem kir hem de toz parçacıklarının kapta aşağı hareket etmesini sağlar. Temiz ve toz partikül içermeyen hava ise girdap sayesinde yukarı doğru kaçabilir. kırıntı veya saç gibi daha büyük kir parçacıklarını emmek için özellikle uygundur. Çok ince kirler için daha uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku