A101 aytaç biftek

★★★★☆

Aradığınız A101 Aytaç Biftek seçenekleri burada! En iyisini seçmeniz için piyasadaki tüm ürünlerin profesyoneller tarafından incelemelerine göz atıp fırsatları değerlendirin ve sizin için en iyi olana karar verin!

En İyi 10 - Kalite Garantili

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 aytaç biftek?

a101 aytaç biftek duvar desteği veya zemin istasyonu üzerinden şarj etmek isteyip istemediğiniz size bağlıdır. Bir duvar desteği, cihazın duvara asılması ve bu nedenle yoldan çekilmesi avantajına sahip olabilir. Yerdeki pil şarj istasyonu muhtemelen bir engel haline gelebilir.

Birisi de bu robotlardaki AN düğmesine basmak zorunda olduğundan, emme robotunu silecek fonksiyonu ile çalıştırmanın ne kadar kolay olduğunu da test ettik. Cihazın kendisinde veya uygulama veya uzaktan kumanda ile olsun. Ayrıca, tam şarjlı bir pile dayanarak test cihazlarının maksimum pil ömrünü test ediyoruz. Tabii ki, cihazın ne kadar iyi temizlenip bakımının yapılabileceğini de kontrol ediyoruz.

Tabii ki, bu sanal fenerleri örn. dairenizin ikinci ve üçüncü odalarının önünde bir direk olarak bir deniz feneri kullanın ve bir oyun alanına karşı korumak için sanal duvar moduna başka bir deniz feneri yerleştirin.

a101 aytaç biftek torbasızdır ve bir güç kaynağı ile şarj edilir. Kullanırken, eldeki süper rahat bir şekilde yattığını ve uzun vadede yorucu olmayacağını fark ettim çünkü bir sinek ağırlığı. Test nesnelerini her üç yüzeyde de kolayca emdi ve köpek yastığı daha sonra yeni gibi görünüyordu. Boşaltma da çok kolaydı: Toplama kabını entegre olandan çıkarın (örneğin kanepeyi veya daha dar alanları emmek için mükemmeldir) ve çöp kutusuna boşaltın. Mini bir versiyona neden olanlar için ek fırça eki çok pratik olduğu ortaya çıktı (Pro-Tip: Çocuklarınız varsa, vakumlama oynamak için kullanabilirsiniz! Sadece inanılmaz sevimli görünmekle kalmıyor, daire de biraz daha temiz oluyor). Ve başka bir büyük artı: hacim. Dürüst olalım, neredeyse hiç sessiz değil, ancak esneklik hassas köpek kulakları için de dayanabilecek bir frekansta berbat.

Temel olarak, özellikle büyük bir dairede veya sert zeminlerin bulunabileceği bir evde kullanılacaksa, kendi kendini temizleme istasyonuna sahip Yeedi Mop İstasyonu'nu satın almanızı öneririz.

Emme robotu için navigasyon yardımcıları Listelenen cihazlarda navigasyon ile ilgili bazı farklılıklar vardır. Ücretsiz oyun alanlarına sahip geniş odalarınız varsa, kıvrımlı stratejiye göre dolaşan robotları öneriyoruz: düz paralel pistlerde odadan geçiyorlar.

Emme robotları - bazıları tarafından saçma, pahalı oyuncaklar olarak gülümsedi, diğerleri ev işlerini kolaylaştırmak için yemin ediyorlar. Saçma ve pahalı? İkisi de olmak zorunda değilse, bu tamamen çalışkan ev yardımcılarından birine yapılan kişisel taleplere bağlıdır. Kapsamlı uygulama kontrolü istiyorsanız ve elektrikli süpürge hızlı ve eşit bir şekilde sürmelidir? Bir şarj istasyonu da bir önkoşul ise, ideal olarak otomatik kendi kendine boşalma olan bir istasyon? Eğer öyleyse, az ya da çok pahalı olacaktır - en az üç basamak. Ancak bu her zaman olmak zorunda olmayabilir - ve hemen hemen her bütçe için doğru a101 aytaç biftek bahisleri vardır?

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku